+371 26126110
+371 26126110

Higiēna

Šobrīd pakalpojums nav pieejams!

Higiēna, tā ir nesāpīga, pat patīkama procedūra, kuras laikā mūsu higiēniste ļoti saudzīgi noņems zobakmeni un aplikumu, pēc aplikuma noņemšanas uz zobiem uzklās speciālu aizsarglaku un citus aizsardzības līdzekļus, lai samazinātu zobu jutīgumu un stiprinātu zoba emalju.

  Ja pacientam rodas diskomforts procedūras laikā, higiēnists noteikt apstāsies un ļaus jums paskaidrot, kas tieši radīja diskomfortu. 

    Mūsu prioritāte ir notīrīt zobakmeni, aplikumu un saudzēt smaganas, un apkārtējos audus, kā arī informēt un motivēt pacientu par rūpīgu ikdienas zobu higiēnu.

Profesionāla zobu higiēna ir ļoti svarīga zobārstniecības sastāvdaļa. Apmeklējuma laikā zobu higiēnists notīra aplikumu un zobakmeni grūti pieejamajās vietās, tādējādi mikroorganismiem, kuri rada zobos caurumus vairs nav nišas, kur palikt, un tiek samazināts caurumu rašanās risks. 

Zobakmens un aplikums rada smaganu iekaisumu, kas vēlāk var pāriet kaula iekaisumā un pat veicināt kaula zudumu ap zobiem, tāpēc higiēnistu vajadzētu apmeklēt divas reizes gadā, lai nerastos šādas problēmas.

Pēc liekā aplikuma un zobakmens noņemšanas uzlabosies arī Jūsu zobu estētiskais izskats- zobi kļūs baltāki.

zobu-higiena